Sygnaliści w szkole i w przedszkolu

Szanowni Państwo,

Z powodu choroby trenera, szkolenie zostaje przesunięte na 10 lutego na godz. 20:00

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie Sygnaliści w szkole i w pracy, które odbędzie się 10 lutego 2022 r. o godz. 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia:

  1. Kim jest sygnalista, w jaki sposób może dokonać zgłoszenia
  2. Jakie zmiany czekają placówki oświatowe,  Regulamin, rejestr zgłoszeń oraz kanały zgłaszania naruszeń
  3. Jak zyskać na wdrożeniu systemu do zgłaszania nieprawidłowości, jakie elementy systemu mogą chronić placówki przed karami lub pomóc wygrać spory w sądzie (sankcje karne)
  4. Dlaczego należy rozważyć anonimowe zgłaszanie nadużyć
  5. Jak technologia wychodzi naprzeciw zmianom

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Abramowicz radczyni prawna. Od ponad 20 lat zajmuje się e-commerce i nowymi technologiami usprawniającymi komunikacje i przesyłanie danych na odległość. Współtworzyła  takie serwisy jak Przelewy24.pl, Bilety24.pl, OdUslug.pl, SpecPrawnik.pl; Sygnanet.pl, Specfile.pl. Dwa ostatnie serwisy osadzone są w kryptografii i ochronie dokumentów oraz informacji online. Pomaga firmom ustrzec się przed wyciekiem danych, propagując szyfrowanie jako najbardziej skuteczną metodę ochrony treści poufnych. Jej firma jako jedna z pierwszych firm w Polsce wykorzystuje standardy kryptografii do szyfrowania webowego. Jest prelegentką wielu konferencji LegalTech i Cybersecurity, mentorką Women in Law oraz Global Legal Hackathon, laureatką 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, nominowaną do nagrody European Women of Legal Tech 2020 oraz wykładowczynią SWPS na studiach podyplomowych „Legaltech i innowacje w branży prawniczej”.

Aby zalogować się na szkolenie należy kliknąć w link: https://youtu.be/N7pFLE53oRU

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 21 PLN, jeśli zakupią go Państwo przed szkoleniem do 24 godz. po szkoleniu i 31 PLN, jeśli zakupicie później.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz potwierdzenie wpłaty (klik)
    DANE DO PRZELEWU
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.