Zrozumieć dwujęzyczne dziecko

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli proponujemy Państwu szkolenie “Zrozumieć dwujęzyczne dziecko”, które odbędzie się 28 lutego 2022 r. o godz. 20:00.

Opis szkolenia:

W czasie szkolenia pokażemy Państwu czym jest dwujęzyczność, jak ona się rozwija, jak ją wspomóc i jak wzmacniać. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla nauczycieli polonijnych, jak i dla nauczycieli z Polski mających w klasie dzieci cudzoziemskie i powracające do Polski.

Zajęcia poprowadzi Agata Krzyształowska – absolwentka Hispanistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat mieszka Madrycie, gdzie ukończyła studia podyplomowe z Nauczania Hiszpańskiego jako Języka Obcego. Pracowała na Uniwersycie Antonio de Nebrija w Katedrze Lingwistyki Stosowanej i w Wydawnictwie SM jako redaktor podręczników do hiszpańskiego oraz w dziale Innowacji i Nowych Technologii w Edukacji. Zajmuje się badaniem dwujęzyczności u dzieci polsko-hiszpańskich. Uczy języka hiszpańskiego jako obcego on line oraz języka polskiego jako języka odziedziczonego w jednej z madryckich szkół polonijnych

Aby zalogować się na szkolenie należy wejść o 20:00 na stronę https://youtu.be/SdZL5s9Gq4o:

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE SZKOLENIA:

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 22 PLN

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej
    DANE DO PRZELEWU
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.
  • Uwaga! Nie sprzedajemy materiałów.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.