Psychologia migracji

ZZAPISY ZAMKNIETE

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie “Psychologia migracji”, które odbędzie się 1 marca 2022 r. o godz. 20:00 w formule on-line.

Opis szkolenia:

Migracja jest zjawiskiem, którym psychologia kliniczna zaczęła interesować się niedawno. W książce zostały przedstawione ważniejsze zagadnienia związane ze zmianą kraju. Jej treść może okazać się pożyteczna dla psychologów i psychoterapeutów oraz dla samych migrantów, łącznie z turystami zarobkowymi, pracownikami firm międzynarodowych i dyplomatami. Ale przede wszystkim zajmiemy się migracją uchodźczą.

Szkolenie poprowadzi: prof. Halina Grzymała – Moszczyńska – polska psycholożka i religioznawczyni, profesor nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajna Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie, specjalistka w zakresie psychologii klinicznej, psychologii kulturowej, psychologii międzykulturowej, psychologii migracji, psychologii religii i religioznawstwa.

KOSZT SZKOLENIA to 33 PLN. W cenie zapewniamy wstęp, zaświadczenie udziału oraz materiały poszkoleniowe.

UWAGA!

Wykład jest częścią cyklu “Uczeń migrujący”. Osoby, które zakupiły dostęp do cyklu, automatycznie otrzymają link na spotkanie na maila 🙂

Więcej o cyklu tutaj (klik)

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty lub zapłaty szybkim przelewem. Liczba miejsc nie jest ograniczona. Formularz automatycznie przekieruje na stronę YouTube. Dodatkowo linki do szkolenia wyślemy 24 lutego ok. godz. 15:00 (ale nie później).

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358.