Między kulturami

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie “Między kulturami”, które odbędzie się 10 marca 2022 r. o godz. 20:00 w formule on-line.

Podczas szkolenia porozmawiamy z osobami z innych kultur niż polska (w tym z Ukrainką i Białorusinką) na temat tego, jak według nich, najlepiej jest zapewnić dzieciom, które uciekły ze swoich krajów bezpieczne i przyjazne miejsce.

Szkolenie poprowadzi: prof. Halina Grzymała – Moszczyńska – polska psycholożka i religioznawczyni, profesor nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajna Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie, specjalistka w zakresie psychologii klinicznej, psychologii kulturowej, psychologii międzykulturowej, psychologii migracji, psychologii religii i religioznawstwa.

KOSZT SZKOLENIA to 33 PLN. W cenie zapewniamy wstęp, zaświadczenie udziału oraz materiały poszkoleniowe.

UWAGA!

Wykład jest częścią cyklu “Asystenta dziecka wielokulturowego” Osoby, które zakupiły dostęp do cyklu, automatycznie otrzymają link na spotkanie na maila Więcej o cyklu tutaj (klik)

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE SZKOLENIA:

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty lub zapłaty szybkim przelewem. Liczba miejsc nie jest ograniczona. Formularz automatycznie przekieruje na stronę YouTube. Dodatkowo linki do szkolenia wyślemy 1 marca ok. godz. 15:00.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358.