Filmografia w szkole

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie Filmografia w szkole, które odbędzie się 7 kwietnia 2022 o godz. 20:00 w formule online.

Opis szkolenia:

Film jest atrakcyjną poznawczo i wychowawczo dziedziną sztuki. Obecny w podstawach programowych języka polskiego w szkołach różnego typu stanowi dla nauczyciela wyzwanie i szansę. Wyzwanie, bo – jak każda nowość – każe się zastanowić, kiedy sięgnąć po film, jaki wybrać, jak włączyć go w proces dydaktyczno-wychowawczy, w jakim celu? Przede wszystkim jednak edukacja filmowa, nawet w najskromniejszym wydaniu (jeśli idzie o ilość wykorzystanych tytułów), jest wielką szansą dla edukacji. 

Szkolenie poprowadzi Rafał Dajbor – aktor, dziennikarz. Od roku 2002 występuje w Teatrze Żydowskim w Warszawie. W latach 2004-2011 pracował w tym teatrze jako archiwista i koordynator pracy przyteatralnego Studia Aktorskiego.

Aby zalogować się na szkolenie należy wejść na stronę https://youtu.be/Sj1OxfPyloA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 22 PLN

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)
    DANE DO PRZELEWU
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.
  • Uwaga! Nie sprzedajemy materiałów.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.