Motywacyjna rola dramy w nauczaniu języka

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na warsztaty: Motywacyjna rola dramy w nauczaniu języka, które odbędą się 5.04 (cz.1.) i 07.04 (cz.2.) o godz. 20:00 w formule on-line na platformie ZOOM.

Podczas warsztatów dowiecie się Państwo czym jest drama i jak stosować ją na zajęciach, na których uczeń ma problemy w mowie w danym języku. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla nauczycieli j. polskiego, jak i języków obcych. Zarówno dla nauczycieli w Polsce, jak i polonijnych.

Ponieważ zajęcia mają charakter warsztatowy liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Władyka – polonistka, glottodydaktyk, metodyk nauczania. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Dramy Stosowanej w Warszawie, redaktor naczelna magazynu edukacyjnego „Razem Młodzi Przyjaciele” wydawanego w Londynie. Członkini Stowarzyszenia National Drama (UK). Od ponad 10 lat uczy języka polskiego jako obcego i drugiego w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych oraz GCSE i A level z języka polskiego. Prowadzi również warsztaty metodyczne dla nauczycieli z zakresu pedagogiki twórczości i dramy edukacyjnej.

Koszt szkolenia to 28 PLNAby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty lub zapłata szybkim przelewem. W cenie szkolenia są materiały oraz zaświadczenie.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358.

REKRUTACJA TRWA DO 05.04.2022 DO GODZ. 15:00!!

Linki zostaną przesłane do osób, które zapłaciły 05.04. o godz. 16:00. W razie problemów prosimy o kontakt: szkolenia.odsnwp@gmail.com