Metodyka nauki czytania dzieci niemówiących po polsku

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie Metodyka nauki czytania dzieci niemówiących po polsku, które odbędzie się 15 maja 2022 r. w godzinach 17:00 – 21:00 na platformie ZOOM. Warsztaty przeznaczone są głównie dla nauczycieli dzieci dwujęzycznych, niemówiących po polsku lub/i z (zagrożeniem) ryzykiem dysleksji.

Program szkolenia:

  1. Zanim zacznę czytać – umiejętności dziecka przygotowujące do nauki czytania wraz z przykładami ćwiczeń
  2. Kilka słów o lateralizacji
  3. Symultaniczno – sekwencyjna nauka czytania prof. J. Cieszyńskiej – przedstawienie metody
  4. Emi i Maks w polskiej szkole – przedstawienie bezpłatnych materiałów/

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Czyżycka – logopeda dzieci dwujęzycznych, autorka książek dla dzieci do nauki czytania “Puma Pimi”, dyrektor programowy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli SWP.

Koszt szkolenia to 59 PLNAby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty. W cenie szkolenia są materiały oraz zaświadczenie.

Zapisy trwają do 11 maja 2022 r. lub wyczerpania limitu miejsc.

UWAGA!!

OSOBY ZAPISANE DO PROGRAMU “POMOŻEMY WAM POMAGAĆ!” DOSTANĄ ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE AUTOMATYCZNIE 🙂 PROSIMY SIĘ NIE ZAPISYWAĆ 😉

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift (dla przelewów zza granicy): ALBPPLPW lub PAYPALEM na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com

Serdecznie zapraszamy.