Dziecięca matematyka – geometria

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie Dziecięca matematyka – geometria, które odbędzie się 6 października o godz. 19:00.

W czasie szkolenia pani profesor Edyta Gruszczyk – Kolczyńska opowie nam w jaki sposób uczyć geometrii od najmłodszych lat. Pokaże też pomoce z życia, które każdy nauczyciel może wykorzystać w swojej klasie na zajęciach.

Szkolenie poprowadzi prof. Edyta Gruszczyk – Kolczyńska, twórca “Dziecięcej matematyki”, autorytet w dziedzinie pedagogiki i dydaktyki matematycznej. olska pedagog, profesor zwyczajny i kierownik Katedry Wspomagania Rozwoju i Edukacji Dzieci Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka podręczników, książek, artykułów i skryptów akademickich.

Aby zapisać się na szkolenie należy:

  1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
  2. Koszt szkolenia to 25 PLN dla osób, które chcą wykupić certyfikat i 10 PLN dla osób, które chcą wykupić tylko wejściówkę.
  3. Linki do szkolenia będziemy wysyłać 6 października ok. godz. 10:00.
  4. W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
  5. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej.

UWAGA!

  1. Szkolenie jest płatne, a jego cena wynosi 25 PLN (wejściówka + certyfikat) lub 10 PLN (wejściówka)
  2. Zapisy przyjmujemy do 5 października do godz. 12:59
  3. Link otrzymujecie Państwo mailowo 6 października ok. godz. 10:00. Może być w “SPAMie lub ofertach”
  4. Zdarza się, że wpłacając poprzez Przelewy24, pieniądze schodzą z Pana/Pani konta, a Państwo nie zostają przekierowani do strony z linkiem. My natomiast nie widzimy Waszej wpłaty. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie wiele osób płaci “na raz” i system nie wytrzymuje (?). Pieniądze w ciągu 48 godz. wracają na konto. Jeśli mają Państwo taką sytuację prosimy o kontakt: szkolenia.odnswp@gmail.com