ABC metodyki

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. ABC metodyki nauczania języka polskiego jako obcego, które w dniach 18 – 19.11.2022 r. poprowadzą w Ostródzie panie: prof. Ewa Lipińska i prof. Anna Seretny.

Dokładny program szkolenia zostanie podany w przyszłym tygodniu. Ramowo obejmować będzie ono podstawy metodyki JPJO i nastawione głównie na osoby, które w tym roku uczą dzieci i młodzież pierwszy rok.

Szkolenie jest bezpłatne. Obejmuje: dwa noclegi w Domu Polonii w Ostródzie w pokojach dwuosobowych, dwa obiady (piątek, sobota), dwa śniadania (sobota, niedziela), dwie kolacje (piątek, sobota), materiały szkoleniowe oraz wejściówkę na szkolenie.

I tura rekrutacji trwa do 01.11.2022. Po tym dniu zakwalifikujemy osoby, które się zgłosiły i one dostaną od nas informację o tym, że są przyjęte. Będą musiały potwierdzić swój przyjazd do 04.11.2022 r. W przypadku braku potwierdzenia, miejsce na szkoleniu przepada i piszemy do kolejnych osób z listy rezerwowej. Potwierdzenie udziału w szkoleniu i brak rezygnacji do 10.11.2022 oznacza, że dana osoba przyjedzie. Jeśli się nie pojawi i nie poinformuje o tym organizatora przed 10.11.2022, zobowiązuje się pokryć koszt swojego nieodbytego pobytu w kwocie 600 PLN lub wyznaczyć zastępstwo z tej samej szkoły.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz czekać na potwierdzenie zakwalifikowania do dnia 02.11.2022. Pierwszeństwo będą miały osoby, które uczą najwięcej dzieci cudzoziemskich.