Darknet, darksex i handel ludźmi

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy wychowawców klas w szkołach ponadpodstawowych na bezpłatne szkolenie z zakresu “Jak nie stać się ofiarą handlu ludźmi”. Szkolenie odbędzie się 3 listopada o godz. 20:00.

Opis szkolenia:

Internet jest źródłem nieograniczonej wiedzy i wzorców. Nasza aktywność w sieci jest lustrem, w którym możemy się przejrzeć, a intymność towarzysząca samej eksploracji Internetu stwarza w nas poczucie „anonimowości”, a wręcz „bycia niewidzialnym”… ale czy aby na pewno? Dziś zaufanie społeczne do gigantów informacyjnych, jak Google czy Meta (Facebook), przechodzi istotny kryzys. Ludzie zwiększają swoją świadomość względem wykorzystywania ich danych przez potentatów technologicznych, a bycie śledzonym w dyskursie społecznym jest traktowane jak mem. Wśród użytkowników Internetu pojawiają się jednak takie osoby, które decydują się włożyć większy wysiłek w pozostanie anonimowymi ze względu na szczególne korzyści z tym związane… • Kim są ci ludzie i jakie mają zamiary? • Jakie sposoby umożliwiają użytkownikom Internetu pozostanie w cieniu? • I ostatecznie, w jaki sposób te osoby przyczyniają się do wzrostu światowego handlu ludźmI?

Szkolenie poprowadzi Damian Żłobicki – trener, andragog i ekspert od edukacji zdalnej. Absolwent Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Mający wysokie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń jako konferansjer, zaczął uczyć jak efektywnie się prezentować podczas wystąpień publicznych.

Aby zapisać się na szkolenie należy:

  1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
  2. Po około 10 s. strona przekieruje na link na YT, gdzie odbędzie się szkolenie
  3. W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
  4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej.

ZAŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 25 PLN.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.