Szkolenie: Inter@ktywnie i inspirująco. Dydaktyczne wyzwania w pracy nauczyciela i nauczycielki

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie Inter@ktywnie i inspirująco. Dydaktyczne wyzwania w pracy nauczyciela i nauczycielki, który odbędzie się w niedzielę, 5 lutego 2023. o godz. 17-21:00

PROGRAM SZKOLENIA:

🎓Budzący się NaUCZYciel
Kim jest nauczyciel i nauczycielka dla swoich uczniów i uczennic? Jak być inspiratorem, mentorem, trenerem, a czasem po prostu być w klasie, szkole? Kilka słów o wyzwaniach w pracy dzisiejszego nauczyciela i nauczycielki.

🎓Niezbędnik kreatywnego nauczyciela i nauczycielki.

🎓Jak wykorzystać nowinki technologiczne i nie bać się je wykorzystać w zdalnej i stacjonarnej formie. Jak umiejętnie bawić się, jednocześnie ucząc? Jak świadomie korzystać z zasobów Internetu, bez naruszania praw autorskich. O metodach aktywnych na zajęciach.

🎓Wychowawcze inspiracje
Poznamy i omówimy materiały, które można wykorzystać na lekcjach wychowawczych. Poznamy narzędzia, które wykorzystasz w swojej wychowawczej pracy. Są tu inspiracje wychowawcze, narzędzia, z których można korzystać na wychowawczej, filmy i ciekawe artykuły. Pokażemy tablicę interaktywną ze wszystkimi materiałami.

🎓Dydaktyczne rozterki belfrów – podsumowanie
W międzyczasie prowadzone będą dyskusje i pokazywane będą przerywniki na lekcje, które będzie można z powodzeniem wykorzystać na swoich zajęciach.

Szkolenie poprowadzi Barbara Chyłka.

🎓🎓Barbara Chyłka:

🎓Nauczyciel języka niemieckiego, historii i religii z zamiłowania i pasji

🎓Ciągle szuka nowych pomysłów i rozwiązań edukacyjnych🎓Uwielbia narzędzia TIK, które staram się w miarę możliwości stosować w swojej pracy.

KOSZT SZKOLENIA TO 59 PLN. ZAPISY TRWAJĄ DO PIĄTKU, 3 LUTEGO DO GODZ. 15:00

ABY się na nie zapisać, prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.