Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię

Szanowni Państwo,

w ramach projektu Z Kopernikiem przez świat, serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH (nie tylko nauczycieli) na webinar Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, który odbędzie się 16 marca 2023 r. o godz. 20:00.

Podczas webinaru dowiemy się kim był Mikołaj Kopernik, jakie role pełnił w swoim życiu, gdzie mieszkał, co lubił i jakie było jego hobby. Webinar jest świetnym narzędziem dla nauczycieli, by opowiadać o tym Wielkim Polaku, jak o nim uczyć. Będzie jednocześnie bardzo dobrą lekcją dla dzieci i młodzieży.

Szkolenie poprowadzi Robert Szaj twórca, pomysłodawca i dyrektor TVP Nauka, najnowszego kanału tematycznego Telewizji Polskiej, który popularyzuje wiedzę w zakresie nauk ścisłych, przyrody, medycyny i technologii. Założyciel Fundacji Nicolaus Copernicus popularyzującej wiedzę o Mikołaju Koperniku. Od ponad 30 lat zajmuje się astronomią. Fundator Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach. Autor książek i publikacji dotyczących astronomii i eksploracji Kosmosu. Twórca kilkudziesięciu fi lmów dokumentalnych poświęconych polskim naukowcom, badaniom naukowym i Mikołajowi Kopernikowi.

KOSZT: certyfikat 25 PLN, wejściówka 0 PLN.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić
formularz rejestracyjny do 16.03. do godz. 17:00

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
 2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w dwóch
  turach: pierwsza 16.03. ok. godz. 13:00 – 14:00 i druga 16.03. ok. godz.
  19:30.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie
  podanej wyżej.

ŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli! Koszt takiego certyfikatu to 25 PLN.

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

 • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
 • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

Certyfikaty dosyłamy w ciągu 7 dni roboczych.