Filmy animowane

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na webinar: Filmy animowane

które odbędą się 29 marca 2023 r. o godzinie 20:00 poprowadzi dla Państwa Rafał Dajbor

Polskie filmy i seriale animowane przez lata święciły triumfy wśród młodych widzów, emitowane zwłaszcza w codziennym cyklu “Dobranocka” lub “Wieczorynka”. Po 1989 roku stopniowo odchodziły w zapomnienie, wypierane przez produkcje zachodnie. Od kilku lat wracają do łask. W naszym webinarze porozmawiamy o polskiej produkcji animowanej dla młodych widzów oraz o tym, jak wykorzystać ją w nauczaniu.

Rafał Dajbor – aktor i dziennikarz. Od 2002 roku występuje w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Zagrał kilkadziesiąt niewielkich ról w polskich filmach i serialach, z czego największą popularność przyniosła mu postać ekologa Tomasza „Małego” Tusiewicza w Klanie. Kieruje fundacją Drugi Plan, która za cel stawia sobie ocalenie od zapomnienia mistrzów epizodu polskiego kina i telewizji.

Autor świetnie przyjętej przez czytelników książki “Jak u Barei, czyli kto to powiedział”, która odkryła kulisy powstawania kultowych scen kina Stanisława Barei oraz jej kontynuacji – “Mój mąż jest z zawodu dyrektorem, czyli Jak u Barei 2”. 

KOSZT:

wejściówka 0 PLN

certyfikat 25 PLN

certyfikat + nagranie do 24h po rozpoczęciu szkolenia 32 PLN

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić
formularz rejestracyjny do 29.03. do godz. 19:30

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
 2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w dwóch
  turach: pierwsza 29.03. ok. godz. 13:00 – 14:00 i druga 29.03. ok. godz.
  19:30.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie
  podanej wyżej.

ZAŚWIADCZENIE ZE SZKOLENIA

Szanowni Państwo!

istnieje możliwość uzyskania imiennego i numerowanego elektronicznego certyfikatu ze szkolenia wydanego przez akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli!

Certyfikat (zaświadczenie) możecie Państwo wykupić na dwa sposoby:

 • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
 • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej teraz lub później przez stronę potwierdzeń przelewu (klik)

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.