Notatki wizualne – szkolenie stacjonarne w Ostródzie

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne w Ostródzie pt. “Notatki wizualne – sketchnoting”, które odbędzie się w dniach 14 – 15 kwietnia 2023 r. Szkolenie poprowadzi Emilia Banaszek.

Opis:

W ramach szkolenia pokażemy Państwu, jak przygotowywać notatki wizualne, przydatne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy nie wszystkie dzieci będą mówiły po polsku. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy.

Sketchnoting to forma wspomagania zapamiętywania poprzez przenoszenie pozyskiwanych informacji do postaci wizualnej w formie różnych ręcznie wykonywanych rysunków, szkiców oraz bohomazów (jak głosi definicja Mike’a Rohde, autora książki The Sketchnote Handbook, jest to mieszanka pisma ręcznego, rysunków, ręcznej typografii, kształtów, elementów wizualnych takich jak strzałki, pudełka, linie).

Szkolenie jest bezpłatne, ale LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIE JEST OGRANICZONA. W ramach pobytu otrzymują Państwo: dwa noclegi, pełne wyżywienie i zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

REKRUTACJA:

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do dnia 11 kwietnia 2023 r. . 12 kwietnia dostaną Państwo informację zwrotną o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

Szkolenie odbywa się w ramach programu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, dlatego zostaną na nie zakwalifikowani tylko nauczyciele, którzy przywiozą ze sobą listę uczniów niepolskojęzycznych, których uczą (imię, nazwisko, kraj pochodzenia) podbitą przez dyrektora szkoły.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY