Dysleksja. Kurs webinarowy

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy Państwa na kurs webinarowy “Dysleksja w szkole“, który nagrany jest na naszych platformach i dostępny dla Państwa do dnia 7 maja 2023 r.

Program szkolenia:

 • Dysleksja jako specyficzne trudności w nauce
 • Przyczyny specyficznych trudności w nauce czytania i pisania
 • Dysortografia i dysgrafia w rzeczywistości szkolnej
 • Inne spojrzenie na dysleksję. Elementy terapii.

Cykl poprowadzi Emilia Banaszak – Absolwentka Wydział Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 13 lat pracuje z młodzieżą ucząc języka polskiego, historii oraz wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej. Zajęcia prowadzi wykorzystując metodę sketchnotingu. Współpracuje z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki jako wolontariusz wyjeżdżając jako opiekun na zagraniczne obozy. Uwielbia muzykę, podróże oraz czytanie książek. Wierzy, że w każdym młodym człowieku jest potencjał, tylko trzeba znaleźć odpowiedni klucz, aby go odkryć.

Kurs to koszt 120 PLN.

W cenie:

 • link do szkolenia
 • materiały
 • certyfikat.

Jak to działa?

 1. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej wgrywając potwierdzenie wpłaty.
 2. Link do szkolenia zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem sobót i niedziel) na podany adres mailowy (proszę uważać przy podawaniu adresu!)
 3. Materiały poszkoleniowe i certyfikaty wysyłamy 15 maja
 4. Dostęp do szkoleń obowiązuje tylko do 7 maja!

DANE DO PRZELEWU!

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.