SPEcjalny kurs dla nauczycieli dzieci ze SPE

Szanowni Państwo,

wspólnie z Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży DROGOWSKAZ – nowopowstałej placówki przy Fundacji SWP ZDROWIE, serdecznie zapraszamy nauczycieli na kurs webinarowy pt. SPEcjalny kurs dla nauczycieli dzieci ze SPE.

Program kursu:

Kurs odbywać się będzie na platformie YouTube w następujących terminach:

 • 07.11. godz. 20:00 Dzieci z mutyzmem wybiórczym dr Marta Koplejewska
 • 15.11. godz. 20:00 Jak rozpoznać Zespół Aspergera Natalia Musialska
 • 21.11. godz. 20:00 Zachowania niepożądane u uczniów neuroróżnorodnych Magdalena Kosiń
 • 29.11. godz. 20:00 Objawy autyzmu Natalia Musialska

Szkolenia poprowadzą:

 • dr Marta Koplejewska – magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
 • Natalia Musialska – psycholog, nauczyciel, trener umiejętności społecznych, trener funkcji poznawczych, koordynator grupy na warsztatach socjoterapeutycznych. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi ze spektrum autyzmu.
 • Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

KOSZT KURSU to 96 PLN. W cenie: wejściówka, materiały ze szkolenia i zaświadczenie (certyfikat) o odbyciu kursu. Zaświadczenie możliwe jest do uzyskania tylko po potwierdzeniu obecności na trzech z czterech szkoleń. Obecność potwierdzana jest podczas trwania wykładu.

Będzie istniała także możliwość wykupienia poszczególnych szkoleń w cenie 27 PLN/szkolenie.

Webinary nie są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić
formularz rejestracyjny do 06.11. do godz. 19:30

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny do 06.11.2023 do godz. 10:00 czasu polskiego
 2. Linki do szkolenia zostaną rozesłane w poszczególne dni szkoleniowe.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej. Nie jest nagrywane.
 5. Materiały i zaświadczenia dostarczamy w formie elektronicznej.

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 14 2490 0005 0000 4600 7271 8358, Swift : ALBPPLPW. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

UWAGA!!!

Jeśli po zapisaniu się na szkolenie nie otrzymaliście Państwo maila, WASZA PŁATNOŚĆ NIESTETY SIĘ NIE POWIODŁA. W takiej sytuacji, polecamy wykonanie PRZELEWU TRADYCYJNEGO I WGRANIE POTWIERDZENIA OPŁATY.

ZAPISY ZAMKNIĘTE