Miodek vs Bralczyk

Szanowni Państwo,

z okazji Międzynarodowego Języka Ojczystego w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na Debatę o języku polskim, która odbędzie się 21 lutego 2024 r. o godz. 19:30.

W debacie udział wezmą: prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek.

Zapytamy o wszystkie ciekawe dla Państwa tematy.

Co prawda przedstawiać naszych ekspertów nikomu nie trzeba, ale dla tych co nie znają ;):

prof. Jan Miodek polski językoznawca i gramatyk normatywny, profesor nauk humanistycznych, były dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Komitetu Językoznawstwa Polskiej Akademii Nauk. Jako członek Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN od 1996 r., czyli od początku jej istnienia, jest współodpowiedzialny m.in. za wszystkie uchwały ortograficzne Rady. Popularyzator wiedzy o języku, znany szczególnie jako autorytet normatywny w dziedzinie języka polskiego.

prof. Jerzy Bralczyk polski językoznawca, profesor nauk humanistycznych, polonista specjalizujący się w języku mediów, reklamy i polityki, a także popularyzator wiedzy o języku, wpływowy gramatyk normatywny i autorytet preskrypcyjny. Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu SWPS.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

  1. wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do dnia 19 lutego 2024 do godz. 20:00.
  2. Po wypełnieniu formularza strona automatycznie przekieruje na YouTube, gdzie odbędzie się szkolenie. 
  3. W razie problemów należy napisać mail na adres: szkolenia.odnswp@gmail.com
  4. Szkolenie odbywa się tylko w dniu i godzinie podanej wyżej (nie jest nagrywane).

KOSZT UCZESTNICTWA:

  • 49 PLN (przy zapisie do 10.02)
  • 69 PLN

PO DEBACIE WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA UCZESTNICTWA W SZKOLENIU wydane przez nasz ODN, czyli akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli 🙂

Płatność może się odbyć na jeden ze sposóbów:

  • szybkim przelewem (systemem Przelewy24 lub PayPalem) lub kartą kredytową zaznaczając w poniższym formularzu opcję “chcę zakupić certyfikat teraz)
  • przelewem tradycyjnym na dane ośrodka (poniżej) i wgrać poprzez formularz poniżej

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda, nr konta 49 1020 3541 0000 5102 0389 9135. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

UWAGA!!!

Jeśli po zapisaniu się na szkolenie nie zostaliście Państwo przekierowani automatycznie na stronę szkolenia (YouTube) i nie otrzymaliście Państwo maila, WASZA PŁATNOŚĆ NIESTETY SIĘ NIE POWIODŁA. W takiej sytuacji, polecamy wykonanie PRZELEWU TRADYCYJNEGO I WGRANIE POTWIERDZENIA OPŁATY.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

DLACZEGO MOJA PŁATNOSC NIE PRZESZŁA?

Płatność przez Przelewy24 w sieci trwa zaledwie kilkanaście sekund, ale faktyczne przekazanie środków może nastąpić dopiero po jakimś czasie, ponieważ transakcja wymaga autoryzacji ze strony banków (Państwa i naszego). Fakt, że pieniądze zniknęły z Państwa konta, nie oznacza, że ODN SWP już je posiada. Bank w ten sposób zabezpiecza środki na rachunku na pokrycie płatności i przekazuje je dopiero po swojej akceptacji. Jeśli bank odmówi wykonania transakcji, środki zostają “zamrożone”, a następnie zwrócone na Państwa rachunek w terminie wynikającym z wewnętrznych regulacji banku (zazwyczaj do 48 godz. roboczych).

Jeśli termin przewidziany powyżej nie upłynął, proszę poczekać cierpliwie na środki. Wysyłanie do nas potwierdzenia przelewu w takim przypadku jest zbędne, ponieważ nie przyspieszy to księgowania.

Dopiero po przekroczeniu czasu, gdy środki nie pojawią się na saldzie, prosimy o potwierdzenie wykonania transakcji na adres PayPro (właścicieli Przelewów24).