Data

lut 15 2024
Expired!

Czas

5:00 pm - 6:30 pm

AI w edukacji – sztuczna inteligencja bez tajemnic

SZANOWNI PAŃSTWO

Zapraszamy na płatny kurs e-learningowy „AI w edukacji – sztuczna inteligencja bez tajemnic”. Jest to kurs doskonalący umiejętności nauczycieli, który odbędzie się w dniach 8, 15, 22 lutego.

Kurs będzie odbywał się na platformie e-learningowej.  Transmisja ze spotkania (nagrywana) z nasza trenerką – Moniką Frysz – będzie również do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania kursu poprzez czat, forum oraz liczne zadania, które dla Państwa będzie miała przygotowane. Pierwsze spotkanie na żywo z trenerką odbędzie się online 8 lutego o godzinie 17.00 czasu polskiego. Pozostałe kontakty odbywać się będą poprzez platformę.

OPIS:

Kurs jest płatną formą doskonalenia umiejętności nauczycieli.

Odbędzie się w dniach 8, 15, 22 lutego 2024 r.

Kurs składa się ze spotkań na żywo w w/w dniach w godzinach 17.00-18.30, konsultacji indywidualnych z trenerką oraz materiałów udostępnianych na platformie edukacyjnej Google Classroom.

Zdobyta wiedza pozwoli swobodnie korzystać z narzędzi opartych na sztucznej inteligencji oraz samodzielnie generować zasoby za pomocą AI

Pierwsze spotkanie na żywo z trenerką odbędzie się online 8 lutego 2024 r. o godz. 17.00 czasu polskiego. Linki do kolejnych webinarów, jak również nagrania i materiały będą pojawiały się na platformie Google Classroom.

Dokładny program szkolenia oraz zapisy: https://odnswp.pl/2024/01/25/ai-w-edukacji-sztuczna-inteligencja-bez-tajemnic/

Dodaj komentarz