Data

paź 10 2023
Expired!

Czas

5:00 pm - 6:00 pm

Kurs AI bez tajemnic – Sztuczna Inteligencja w edukacji

SZANOWNI PAŃSTWO

Zapraszamy na płatny kurs e-learningowy „AI w edukacji – sztuczna inteligencja bez tajemnic”.  Kurs jest kursem doskonalącym umiejętności nauczycieli w dniach 10, 17 i 24 października.

Kurs będzie odbywał się na platformie e-learningowej w trzy następujące po sobie wtorki.  Transmisja ze spotkania (nagrywana) z nasza trenerką – Moniką Frysz – będzie również do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania kursu poprzez czat, forum oraz liczne zadania, które dla Państwa będzie miała przygotowane. Pierwsze spotkanie na żywo z trenerką odbędzie się online 10 października o godzinie 17.00 czasu polskiego. Pozostałe kontakty odbywać się będą poprzez platformę.

OPIS:

  • Kurs jest płatną formą doskonalenia umiejętności nauczycieli.
  • Odbędzie się w dniach 10, 17 i 24 października 2023r.
  • Kurs składa się ze spotkań na żywo w w/w dniach w godzinach 17.00-18.30, konsultacji indywidualnych z trenerką oraz materiałów udostępnianych na platformie edukacyjnej Google Classroom.
  • Zdobyta wiedza pozwoli swobodnie korzystać z narzędzi opartych na sztucznej inteligencji oraz samodzielnie generować zasoby za pomocą AI
  • Pierwsze spotkanie na żywo z trenerką odbędzie się online 10 października 2023 r. o godz. 17.00 czasu polskiego. Linki do kolejnych webinarów, jak również nagrania i materiały będą pojawiały się na platformie Google Classroom.

Monika Frysz – trener kompetencji cyfrowych, specjalista ds. praw autorskich w edukacji, mentor, ogólnopolski trener w programie edukacji cyfrowej dla nauczycieli “Lekcja: Enter”. Pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jest również grafikiem komputerowym, prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia w CANVIE dla szkół i przedszkoli. Od zeszłego roku szkolnego prowadzi również szkolenia związane z tematyką sztucznej inteligencji (AI) oraz pokazuje jak jej tajniki można wykorzystać w edukacji szkolnej i przedszkolnej.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/09/27/kurs-ai-bez-tajemnic-sztuczna-inteligencja-w-edukacji/

Dodaj komentarz