Data

mar 19 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Przemoc psychiczna – przemoc w związku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Przemoc psychiczna – przemoc w związku” które odbędzie się w dniu 19 marca 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Każdy już chyba słyszał o żabie, która wrzucona do ciepłej wody da się ugotować, a do gorącej – wyskoczy. Każda osoba, które spędziła kilka lat w przemocowym związku jest już zwykle „ugotowana”, to znaczy poświęciła wiele, by się dostosować i przetrwać: rodzinę, znajomych, ulubione zajęcia, hobby, marzenia, radość życia, tożsamość, dobrą pracę, zarobki, poczucie wartości, zdrowie i duszę.

Jak do tego dochodzi i jak się z tego uwolnić?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/27/przemoc-psychiczna-przemoc-w-zwiazku/

Dodaj komentarz