Data

lut 13 2024
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Techniki manipulacji i wywierania wpływu.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Techniki manipulacji  i wywierania wpływu. Jakie są i czym się różnią?” które odbędzie się w dniu 13 lutego 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Przyjrzymy się wielu technikom manipulacji/wywierania wpływu, jakich my i nasze otoczenie używamy świadomie i nieświadomie oraz temu, dlaczego my i nasze otoczenie im ulegamy. Gdzie leży granica między oddziaływaniem uczciwym i nieuczciwym? Jak rozpoznać manipulowanie nami i się przed nim obronić?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych. Wykładała na Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie zajmowała się pracą terapeutyczną w Poradni Nerwic dla Dzieci w Gdańsku. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii oraz liczne szkolenia w zakresie technik terapeutycznych, takich jak: terapia rodzin w podejściu systemowym, prowadzenie grup Balinta, NLP, hipnoza. Równolegle wykładała w Instytucie Psychologii U.G. (psychologię rodziny, wychowawczą, rozwojową, techniki  terapeutyczne, psychosomatykę). Prowadziła badania naukowe w ramach projektów międzyresortowych.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/02/07/techniki-manipulacji-i-wywierania-wplywu-jakie-sa-i-czym-sie-roznia/

Dodaj komentarz