Data

kwi 25 2024

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Uczeń z zaburzeniami sensorycznymi – istota funkcjonowania

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Uczeń z zaburzeniami sensorycznymi – istota funkcjonowania” które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że obecnie co 4 dziecko neurotypowe ma zaburzenia przetwarzania sesnorycznego? Masz świadomość, że trudności sensoryczne wiążą się z pracą układu nerwowego? Zdajesz sobie sprawę z tego, że rozwój mowy i wiele procesów uczenia się są zależne od rozwoju sensomotorycznego? Czy potrafisz zidentyfikować objawy zaburzeń sensorycznych?

Szkolenie prowadzi mgr Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2024/04/15/uczen-z-zaburzeniami-sensorycznymi-istota-funkcjonowania/

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Dodaj komentarz