Data

paź 25 2023
Expired!

Czas

8:00 pm - 9:00 pm

Uczeń z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej w szkole ogólnodostępnej – wskazówki pracy dla nauczyciela

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Uczeń z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej w szkole ogólnodostępnej – wskazówki pracy dla nauczyciela”, które odbędzie się w dniu 25 października 2023 w formule on-line.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że – w nowej klasyfikacji ICD-11 znika ADHD, a pojawia się mniej stygmatyzujące określenie zespół nadpobudliwości psychoruchowej?

Masz świadomość, że zespół nadpobudliwości psychoruchowej, to nie zaburzenie zachowania?

Zdajesz sobie sprawę, że zespół nadpobudliwości psychoruchowej dotyka około 150 tys. dzieci w Polsce?

Czy potrafisz zidentyfikować ucznia z podejrzeniem zespołu nadpobudliwości psychoruchowej?

Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć na webinarze „Uczeń z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej w szkole ogólnodostępnej – wskazówki pracy dla nauczyciela”.

Szkolenie prowadzi mgr Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

ZAPISY: https://odnswp.pl/2023/10/05/uczen-z-zespolem-nadpobudliwosci-psychoruchowej-w-szkole-ogolnodostepnej-wskazowki-pracy-dla-nauczyciela/

Dodaj komentarz