Dni Mózgu w ODN SWP

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na dwa webinaria dotyczące relacji i komunikacji.

14 marca o godz. 20:00 szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej przeprowadzi prof. Piotr Łuszczykiewicz.

15 marca o godz. 20:00 webinar dotyczący neurodydaktyki i tego, czym ona jest dla relacji uczeń – nauczyciel przeprowadzi prof. Marek Kaczmarzyk.

Profesor Piotr Łuszczykiewicz urodził się 28 maja 1964 roku w Kaliszu, gdzie do dzisiaj mieszka. Odbył studia magisterskie filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim w Łodzi oraz studia doktoranckie w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Po studiach doktoranckich uzupełniał wykształcenie m.in. w Akademii Wiedzy i Literatury w Moguncji oraz w Niemieckim Instytucie Polskim w Darmstadt. Od 1992 roku pracuje w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie habilitował się na podstawie dysertacji Piosenka w poezji pokolenia ery transformacji 1984-2009. Ogłosił kilkadziesiąt artykułów naukowych i kilkaset recenzji w prasie polskie i zagranicznej. Prowadzi zajęcia z zakresu teorii literatury, historii współczesnej literatury polskiej i sztuki komunikowania.

Profesor Marek Kaczmarzyk – biolog, neurodydaktyk i memetyk. Autor podręczników i programów szkolnych. Doktorat z zakresu chronobiologii obronił w 1998 na Uniwersytecie Śląskim. Od roku 2000 do października 2019 roku kierownik Pracowni Dydaktyki Biologii (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski). Od 2012 do 2018 roku prowadził Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe – Wszechnicę Śląską, działającą w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ. Od grudnia 2019 profesor Uniwersytetu Śląskiego. Propagator dydaktyki ewolucyjnej, dziedziny zajmującej się wyodrębnieniem, rozpoznaniem i praktycznym wykorzystaniem wpływu mechanizmów ewolucyjnych (zarówno ewolucji biologicznej, jak i kulturowej) na procesy uczenia się i nauczania. Inicjator i główny organizator Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki odbywającego się od 2015 roku rokrocznie w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest to jedna z największych konferencji neurodydaktycznych w kraju.

KOSZT UDZIAŁU W SZKOLENIU to 30 PLN dla pojedynczego webinaru lub 44 PLN dla obu szkoleń.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty lub zapłaty szybkim przelewem. Liczba miejsc nie jest ograniczona. Linki do szkolenia wyślemy 14 lub/i 15 marca ok. godz. 15:00 i 19:00.

UWAGA! ZAPISY NA WEBINARY TRWAJĄ DO GODZ. 18:00 W DNIU SZKOLENIA.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358.