Uczeń cudzoziemski, a jego otoczenie

Szanowni Państwo,

w ramach doskonalenia nauczycieli serdecznie zapraszamy na szkolenie “Uczeń cudzoziemski i jego otoczenie”, które odbędzie się 17 marca 2022 r. o godz. 20:00 w formule on-line.

Opis szkolenia:

W czasie szkolenia porozmawiamy o tym, jakie emocje i stresy przeżywają zarówno rodzice uczniów cudzoziemskich, jak i grono pedagogiczne szkoły.

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Czaicka – Moryń – filolog germańska i angielska. Przez wiele lat instruktorka harcerska. Organizatorka wielu projektów międzynarodowych, wymian młodzieżowych ( szkolnych i pozaszkolnych)oraz konferencji dla liderów organizacji młodzieżowych. Uczestniczka licznych konferencji i seminariów dla liderów organizacji pozarządowych oraz lektorów języków obcych. 

KOSZT SZKOLENIA to 33 PLN. W cenie zapewniamy wstęp, zaświadczenie udziału oraz materiały poszkoleniowe.

UWAGA!

Wykład jest częścią cyklu “Asystenta dziecka wielokulturowego

Osoby, które zakupiły dostęp do cyklu, automatycznie otrzymają link na spotkanie na maila Więcej o cyklu tutaj (klik)

Wykład jest częścią cyklu “Uczeń migrujący”. Osoby, które zakupiły dostęp do cyklu, automatycznie otrzymają link na spotkanie na mail.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić poniższy formularz szkoleniowy. Koniecznym jest wgranie do formularza potwierdzenia wpłaty lub zapłaty szybkim przelewem. Liczba miejsc jest ograniczona. Linki do szkolenia wyślemy 17 marca ok. godz. 15:00.

DANE DO PRZELEWU
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
14 2490 0005 0000 4600 7271 8358.