SPEcjalny kurs dla nauczycieli dzieci ze SPE

Szanowni Państwo,

wspólnie z Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży DROGOWSKAZ – nowopowstałej placówki przy Fundacji SWP ZDROWIE, serdecznie zapraszamy nauczycieli na kurs webinarowy pt. SPEcjalny kurs dla nauczycieli dzieci ze SPE.

Program kursu:

Kurs odbywać się będzie na platformie Google Classroom, gdzie są dostępne nagrania i prezentacje ze spotkań. Kurs aktywny jest do 31.03.2024 r.

 • Dzieci z mutyzmem wybiórczym dr Marta Koplejewska
 • Jak rozpoznać Zespół Aspergera Natalia Musialska
 • Zachowania niepożądane u uczniów neuroróżnorodnych Magdalena Kosiń
 • Objawy autyzmu Natalia Musialska

Szkolenia prowadzą:

 • dr Marta Koplejewska – magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.  Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
 • Natalia Musialska – psycholog, nauczyciel, trener umiejętności społecznych, trener funkcji poznawczych, koordynator grupy na warsztatach socjoterapeutycznych. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi ze spektrum autyzmu.
 • Magdalena Kosiń – fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej oraz trener metody DIR – Floortime. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, by lepiej pomagać dzieciom z ASD. Na co dzień terapeuta dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami sensorycznymi i genetycznymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów I rodziców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Laureatka najwyższego odznaczenia – Złotej Odznaki Macierzy Szkolnej w Londynie, za wieloletnie wspieranie dzieci i młodzieży polskiej poza granicami kraju. Autorka dwóch książek na temat spektrum autyzmu: „Puzzle autyzmu – jak je ułożyć” oraz „Niedoskonała doskonałość”.

KOSZT KURSU to 126 PLN. W cenie: wejściówka, materiały ze szkolenia i zaświadczenie (certyfikat) o odbyciu kursu. Istnieje możliwość odtwarzania przez cały marzec. Zaświadczenie wysyłać będziemy po 31.03.2024 r. (pierwszy tydzień kwietnia)

Aby zapisać się na szkolenie należy 

 1. Wypełnić poniższy formularz rejestracyjny
 2. Linki do platformy wraz z hasłem wysyłamy mailem w ciągu 24 godz. roboczych.
 3. W razie problemów należy napisać mail na adres:
  szkolenia.odnswp@gmail.com
 4. Materiały i zaświadczenia dostarczamy w formie elektronicznej.

DANE DO PRZELEWU

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda nr konta 49 1020 3541 0000 5102 0389 9135. W tytule przelewu należy wpisać nazwę szkolenia. Koniecznym warunkiem jest przesłanie nam potwierdzenia wpłaty poprzez poniższy formularz.

UWAGA!!!

Jeśli po zapisaniu się na szkolenie nie otrzymaliście Państwo maila, WASZA PŁATNOŚĆ NIESTETY SIĘ NIE POWIODŁA. W takiej sytuacji, polecamy wykonanie PRZELEWU TRADYCYJNEGO I WGRANIE POTWIERDZENIA OPŁATY.

UWAGA!

Przekazywanie linku do strony i hasła do logowania osobom trzecim jest kradzieżą i będzie przekazywane do odpowiednich organów.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

DLACZEGO MOJA PŁATNOSC NIE PRZESZŁA?

Płatność przez Przelewy24 w sieci trwa zaledwie kilkanaście sekund, ale faktyczne przekazanie środków może nastąpić dopiero po jakimś czasie, ponieważ transakcja wymaga autoryzacji ze strony banków (Państwa i naszego). Fakt, że pieniądze zniknęły z Państwa konta, nie oznacza, że ODN SWP już je posiada. Bank w ten sposób zabezpiecza środki na rachunku na pokrycie płatności i przekazuje je dopiero po swojej akceptacji. Jeśli bank odmówi wykonania transakcji, środki zostają “zamrożone”, a następnie zwrócone na Państwa rachunek w terminie wynikającym z wewnętrznych regulacji banku (zazwyczaj do 48 godz. roboczych).

Jeśli termin przewidziany powyżej nie upłynął, proszę poczekać cierpliwie na środki. Wysyłanie do nas potwierdzenia przelewu w takim przypadku jest zbędne, ponieważ nie przyspieszy to księgowania.

Dopiero po przekroczeniu czasu, gdy środki nie pojawią się na saldzie, prosimy o potwierdzenie wykonania transakcji na adres PayPro (właścicieli Przelewów24).